جمعه , ۱۵ آذر ۱۳۹۸
خانه / آموزش محصولات فلزیاب / دفترچه راهنمای فارسی آب یاب Geoseeker
jeo-seeker-metal-detector

دفترچه راهنمای فارسی آب یاب Geoseeker

دفترچه راهنمای فارسی آب یاب GeoseekerReviewed by 20felezyab on Feb 22Rating: 5.0

آب یاب Geoseeker یکی از بهترین دستگاه ها در این زمینه است که مورد تایید افراد متخصص زیادی است و از آن برای یافاتن آب در مناطق کم آب , بیابانی و حتی برای یافتن چاه آب استفاده میشود . امروزه عواملی مانند افزایش نیاز جوامع به آب و از طرفی کمبود آب , شرکت های سازنده را به ساخت دستگاه های آب یاب وادار کرده است و آنها سعی میکنند که بهترین ها را برای این کار به بازار عرضه کنند . این آب یاب نیز یکی از بهترین هاست که توسط شرکت اوکا ام OKM آلمان ساخته شده تا افراد و متخصصین دیگر دغدغه ای برای یافتن آب نداشته باشند .

jeoseeker-metal

دفترچه راهنمای فارسی آب یاب Geoseeker

آب یاب ژئو سیکر با داشتن عمق زنی 250 متری میتواند تا این عمق تمامی تونل ها , حفرات , ناهنجاریهای ناشی از وجود آب , سفره های زیر زمینی و … را تشخیص دهد . با استفاده از سیستم ژئوفیزیکال میتواند غارها و تونل های زیر زمینی را تا اعماق زیادی نمایان سازد . آب یاب Geoseeker با اندازه گیری میزان مقاومت خاک و همچنین اندازه گیری میزان مقاومت و سیگنالهای برگشتی مربوط به ناهنجاری ها میتواند هر اندازه آبی را در هر عمقی نمایان سازد و آنرا به اطلاع شخص استفاده کننده برساند . با استفاده از این دستگاه میتوان بدون انجام حفاری به وجود آب پی برد و ناهنجاری های موجود را بوسیله نرم افزار سه بعدی و صفحه نمایش با کیفیت آن مشاهده کرد . شاید در مکانی سنگی یا جسم دیگری جلوی عبور آب را گرفته باشد که بوسیله این آب یاب و سیستم 3D آن بدون حفاری به وجود این جسم پی ببرید و یا در صورت صلاح دید به حفاری مجدد یا جدیدی بپردازید پس شما میتوانید به این آب یاب به عنوان یکی از بهترین ها نگاه کنید که میتواند آب و تونل ها را برای شما با نهایت دقت پیدا کند .

geoseeker_

شما عزیزان میتوانید با تهیه ی این دفترچه به تمامی بخش ها و قسمت های تخصصی این دستگاه مسلط شوید و مانند یک مهندس متخصص و فردی حرفه ای در این زمینه به کاوش بپردازید و به موفقیت برسید . دفترچه راهنمای ژئو سیکر تا جایی که امکان داشته بصورت روان و ساده ترجمه شده است تا عزیزان بتوانند بدون سردرگمی به دستورالعمل های این دستگاه پی ببرند و به کاوش های بهتری برای یافتن آب و چاه و تونل ها بپردازند , افراد زیادی هستند که بدون داشتن اطلاعاتی در مورد این آب یاب و کارکرد آن به کاوش اقدام میکنند و در آخر به هیچ نتیجه ای نمیرسند پس چرا شما جزو این افراد باشید ؟ کافیست تا با یک کلیک تمامی اطلاعات مورد نیاز در هنگام کاوش با دستگاه را بدست آورید و جزو افراد موفق باشید . توجه داشته باشید که برای افرادی که از شرکت 20felezyab خرید میکننند این دفترچه همراه با دو سال گارانتی رایگان ارائه میشود .

 

قیمت این محصول : دعای خیر و آرزوی شفای مریزان با ذکر یک صلوات

01

منبع : 20فلزیاب منبع ارائه و معرفی انواع ردیاب و گنجیاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *