جمعه , ۱۵ آذر ۱۳۹۸
خانه / آموزش محصولات فلزیاب / آموزش فارسی فلزیاب پی دی اف PDF 1000
PDF-1000-METAL-DETECTRO

آموزش فارسی فلزیاب پی دی اف PDF 1000

آموزش فارسی فلزیاب پی دی اف PDF 1000Reviewed by 20felezyab on Feb 22Rating: 5.0

با سلام , فلزیاب PDF 1000 یکی از بهترین فلزیاب هایی است که تا کنون در این نوع به بازار ارائه شده است و میتواند با استفاده از دقت و عمق کاوش بالا و سایر امکانات پیشرفته برای یافتن انواع دفینه ها , جواهرات و فلزات گرانبها مناسب باشد و با داشتن ردیابی و جستوجوی فلزات تا 10 مایل در دسته بندی دستگاه های دقیق با برد بالا قرار میگیرد . از فلزیاب حرفه ای پی دی اف 1000 میتوان به عنوان یک دستگاه کاملا قابل اطمینان برای یافتن فلزات استفاده کرد . این محصول از تولیدات شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو است و در نوع خود یکی از بهترین هاست .

دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب پی دی اف 1000 PDF

در ابتدا به بررسی برخی از ویژگی های فلزیاب PDF 1000 می پردازیم این دستگاه در هنگام کاوش به حدی دقیق است که میتواند برای اپراتور مشخص کند که طلا یا فلز یافت شده بصورت دست ساز است یا بصورت رگه های معدنی موجود در سنگ هاست همچنین توانایی کشف فلزات را تا عمق 70 متری دارد حتی اگر این فلز در زیر ساروج یا داخل صندوقچه باشد یا اندازه آن خیلی کوچک و کمتر از یک گرم باشد که دیگر دستگاهها توانایی انجام این کار را ندارند . علاوه بر کارکرد خود دستگاه بصورت خودکار شما میتوانید از آنتن های همراه آن نیز استفاده کنید که در صورت وجود اهداف در آن منطقه این آنتن ها حالت ضربدری به خود میگیرند و بدین طریق نیز میتوانید از وجود هدف مطلع شوید . این دستگاه به اپراتور اجازه میدهد تا برد کاوش و حداکثر عمق کاوش را تعیین کند تا فقط در این محدوده ها اسکن صورت گیرد و با ارسال امواجی به درون زمین و دریافت سیگنال برگشتی میتواند تا عمق زیادی اهداف را تشخیص دهد . طلایاب پی دی اف 1000 با استفاده از قابلیت Target Reflection Nulifier قادر میشود تا در مکان هایی با آلودگی زیاد با نهایت دقت به کاوش بپردازد و سیگنال های مزاحم را در کارکرد خود دخالت ندهد و بدین طریق به کاوشی بدون نقص بپردازد و اهداف را برای پراتور نمایان سازد .

شما دوستان میتوانید با تهیه این دفترچه راهنما از کارکرد ها و بخش هایی از دستگاه مطلع شوید و از این بخش ها برای انحام کاوش های حرفه ای استفاده کنید و د رصورت نیاز به اعمال تنظیمات این تنظیمات را خودتان انجام دهید بدون اینکه برای انجام این تنظیمات به کسی شخصی پولی پرداخت کنید . دفترچه راهنمای پی دی اف 1000 توسط تیم 20felezyab در نهایت سادگی و روانی ترجمه شده است تا بتوانید طی یکبار مطالعه آن به تمامی عملکرد ها و دستورالعمل ها پی ببرید . توجه داشته باشید که به تمامی افرادی که از شرکت 20felezyab خرید میکنند این دفترچه همراه با دو سال گارانتی بصورت رایگان اعطا میشود .

 

قیمت این محصول : دعای خیر و آرزوی شفای مریزان با ذکر یک صلوات

01

منبع : 20فلزیاب منبع ارائه و معرفی انواع ردیاب و گنجیاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *