یکشنبه , ۲۵ آذر ۱۳۹۷
خانه / محصولات / طلایاب ماکسی پالس پلاس MAXI – PULS PLUS
مکسی-پالس-پلاس

طلایاب ماکسی پالس پلاس MAXI – PULS PLUS

طلایاب ماکسی پالس پلاس MAXI - PULS PLUSReviewed by 20felezyab on Feb 4Rating: 5.0

سلام , فلزیاب حرفه ای ماکسی پالس پلاس یکی از بهترین نمونه های فلزیاب موجود د ربازار است که توسط شرکت آمریکایی فیتز جرالد یا تریجر ناو ساخته شده است و دارای ویژگی هایی است که این فلزیاب رو از رقیب های خود متمایز کرده است , دارای عمق کاوش فوق العاده بالا و دقت در نشان دادن اهداف و مزیت های دیگری است که در پایین به آن اشاره میکنیم .

طلایاب MAXI – PULS PLUS آمریکا

یکی از شاخص های ایین دستگاه این است که اکثر فلزیاب های موجود در بازار ناخالصی موجود در زمین و سیگنال های ناشی از مواد معدنی را به اشتباه شناسایی میکنند که این نقص به هیچ وجه در این فلزیاب وجود ندارد و فقط سیگنال های دریافتی از فلزات با ارزش را دریافت و به اپراتور نشان میدهد و از طرف دیگر این طلایاب دارای قابلیت تفکیک مواد گرانبها از مواد بی ارزش می باشد که این نقطه قوتی برای این دستگاه محسوب میشود با توجه به اینکه دستگاههای رقیب دیگر این توانایی را ندارند و به دلیل این توانایی هاست که کسانی که از این طلایاب استفاده کرده اند در کار خود موفق بوده اند و به نتیجه رسیده اند . با استفاده از قدرت عمق کاوش 8 متری این دستگاه میتوان مکان و عمق اهداف را تعیین کرد و برای کاوش نهایی و در نهایت موفقیت آماده شد .

plus

فلزیاب PULS PLUS همانند فلزیاب deep max z1 میتواند مساحت و فضای بزرگی را در مدت زمان کمی اسکن کند و اطلاعات دریافتی را به سرعت پردازش کند و نتیجه نهایی را به اپراتور اطلاع دهد . این دستگاه دارای پنل کاربری ساده و همچنین قابلیت حمل و نقل آسان است . همچنین دارای باتری قدرتمند 9 ولتی است که میتواند مدت زمان زیادی را بدون وقفه کارکند و همچنین دارای شارژری است که منجر میشود باتری فورا شارژ شود . در ضمن دستگاه دارای تنظیمات ساده است و بصورت اتوماتیک تنظیم میشود و دارای هدفون و هدست نیز است و همچنین دارای لوپ 100 سانتی متری است . و دارای یکسال گارانتی معتبر از سوی خود شرکت می باشد .

about maxi puls plus metal detector…

Pulse detector Maxi Plus has unique features is that it has become one of the best And has high depth is so deep that most goals are not out of reach It can be a lot of space to get better results in less time scan on…

منبع : 20فلزیاب بزرگترین مرجع ارائه و فروش طلایاب و ردیاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *