جمعه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
خانه / محصولات / گنجیاب Power uc همراه با شعاع زن Power radar x8
power-uc-and-power radar-x-8-metal-detector

گنجیاب Power uc همراه با شعاع زن Power radar x8

گنجیاب Power uc همراه با شعاع زن Power radar x8Reviewed by 20felezyab on Feb 25Rating: 5.0

با سلام , در این بخش میخوام گنجیاب Power uc همراه با شعاع زن Power radar x8 رو معرفی کنم که بدون شک پیشرفته ترین و بهترین گنجیاب موجود در بازار است و تمامی استفاده کنندگان از دستگاه گنج یاب پاور یو سی از کارکرد و عملکرد آن رضایت کامل را داشته اند و آنرا به عنوان بهترین به دیگران معرفی کرده اند و همه استفاده کنندگان از این دستگاه فوق العاده به موفقیت های زودرس و بزرگ دست یافته اند . این گنجیاب به همراه ردیاب همراهش بواسطه تکنولوژی پیشرفته و امکانات فوق العاده زیاد و کاربردی بکار رفته در ساخت آنها تبدیل به یکی از بهترین ها شده اند و امروز به عنوان بهترین شناخته میشوند . این محصول از تولیدات شرکت او کا ام OKM آلمان است و میتوان از آن به عنوان دستگاهی با دقت فوق العاده و عمق کاوش نامحدود استفاده کرد لازم به ذکر است که با ورود این دستگاه به بازار با استقبال بی سابقه ای روبرو بوده است و همه اپراتور های حرفه ای آنرا انتخاب میکنند .

پاور یو سی و رادار ایکس 8

گنجیاب Power uc به همراه شعاع زن Power radar x8

گنجیاب پاور یو سی مدل ارتقا یافته ی فلزیاب ROVER UC است که در این مدل جدید تمامی ضعف ها روور یوسی برطرف شده و امکانات متعدد و جدیدی نیز به آن افزوده شده تا بهینه ترین کارکرد را داشته باشد و امروزه این فلزیاب فوق العاده با تکنولوژی پیشرفته در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد . شما میتوانید در کنار داشتن بهترین گنجیاب جهان از ردیاب قوی همراه آن یعنی پاور رادار ایکس 8 نیز برای ردیابی استفاده کنید . این ردیاب کاملا الکترومغناطیس میتواند تا شعاع 2 کیلومتری و عمق نامحدود به ردیابی اهداف با ارزش بپردازد و بواسطه هشدارهای صوتی اپراتور را از وجود اهداف مطلع و با خبر سازد . اما در رابطه با فلزیاب Power uc که بر مبنای سیستم مگنومتر عمل میکند باید گفت که این گنجیاب به سفارش کاوشگران آمریکایی به شرکت OKM در کشور آمریکا ساخته شده و تکنولوژی بکار رفته در آن حاصل تحقیقات مهندسان بزرگی است که سالها در این زمینه فعالیت داشته اند و در نهایت مونتاژ این دستگاه در کشور امارات صورت گرفته است و با داشتن عمق کاوش 25 متری و دقت بالای خود میتواند بهترین گزینه برای یافتن و کشف فلزات گرانبها نظیر طلا , دفینه ها و جواهرات و … باشد . همچنین با استفاده از قابلیت تصویری و سه بعدی بودن میتواند تونل ها و حفرات مخفی زیر زمینی را نمایان سازد . پس از انجام اسکن توسط دستگاه فلزیاب , داده ها و سیگنالهای دریافتی از طریق بلوتوث به مانیتور با کیفیت همراه دستگاه منتقل میشوند و تحلیل و نمایش این داده ها بصورت سه بعدی توسط نرم افزار Visualizer 3D صورت میگیرد که نسخه نهایی و جدید این نرم افزار در این فلزیاب بکار رفته شده تا بتوان آنالیز و بررسی داده ها را بصورت دقیق انجام داد و تنظیمات مربوط به نرم افزار ویژوالایزر توسط مهندسان از قبل صورت گرفته است و نیازی به اعمال تنظیمات بصورت دستی توسط اپراتور نیست .

همانطور که گفته شد برای آنالیز داده ها در این دستگاه از نرم افزاری پیشرفته استفاده شده است که میتواند اطلاعات دقیق زیادی مانند اندازه , ابعاد , عمق و جنس هدف به اپراتور ارائه بدهد . با استفاده از سیستم بلوتوث کار رفته شده در این دستگاه برای انتقال داده ها , از شر سیم های دست و پاگیر خلاص شده و این خاصیت به علاوه قابلیت تلسکوپی بودن و جمع شده میله طلایاب پاور یو سی این امکان را میدهد تا در هر مکانی به کاوش پرداخت بدون اینکه توجه کسی به کار شما جلب شود و همچنین طراحی این دستگاه به گونه ای است که شبیه چوبدستی است و کسی به فلزیاب بودن آن شک نمیکند . از مزیت های دیگر این دستگاه میتوان به جوابدهی صد در صد و سازگاری کامل آن با تمامی نوع زمین ها و از جمله نوع خاکهای ایران اشاره کرد که دارای بهینه ترین پاسخگویی در خاکهای ایران بوده است و دارای حالت مغناطیس سنج تصویری است تا تمامی فلزات حتی فلزات فرو مغناطیسی از دسترس خارج نشوند و بهترین کاوش صورت گیرد و تمامی اهداف در هر اندازه ای حتی کوچکتر از یک گرم کشف شوند . با استفاده از باتری قوی و قابل شارژ آن میتوان به ساعت ها کاوش متوالی پرداخت بدون اینکه نگران زود تمام شدن باتری شوید و همچنین این فلزیاب حرفه ای دارای سازگاری کارکرد در هر شرایطی را دارد و میتواند در دماهای -10 تا +50 بدون هیچ مشکلی به کاوش بپردازد . پاور یو سی دارای 2 سال گارانتی معتبر از سوی شرکت سازنده است که در صورت بروز مشکل میتوانید از گارانتی استفاده کنید .

Tips on POWER UC metal detector

The POWER UC is a new generation of metal detecting technology. Allow us to introduce a new deep seeking detector which is smaller, lighter and more compact that any detector we’ve previously built. The unit’s programming is controlled by a smart phone. No need to have a computer to see buried items. The POWER UC is based on the well-proven, reliable and powerful technology of the POWER Series, in which many details has been optimized and improved. Thus the multifunctional POWER UC metal detector is able to locate buried items like gold, silver, chests and boxes as well as hidden rooms, graves and tunnels. So the POWER UC metal detector is suitable for every undercover treasure hunt , In this device, the latest version of the software Visualizer is used for high precision in the objectives The professional treasure hunter magnetometer system that best serves its use in all conditions tested, and its accuracy remains unchanged and But we suggest you choose the newest technology is the POWER UC . 

منبع : 20فلزیاب مرجع معتبر ارائه و معرفی انواع ردیاب و طلایاب تصویری

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *